تبلیغات علیه هدف مندی

با سلام پس از مدتها دوباره این توفیق بدست آمد تا در خدمت دوستان باشیم.اینبار به بهانه هدف مندی یارانه ها چند وقت پیش نظراتی مبنی بر فشار هدف مندی یارانه ها به وبلاگ رسید به بعضی از آنها توجه کنید:

"سلام شما خودتون قضاوت کنید ما معلمها و کارمندها با برداشتن یارانه‌ها چطور میتونیم زندگی‌ کنیم. اگر من و خانومم و بچه‌هام هر روز سه وعده فقط نون و چای شیرین بخوریم، هزینهٔ خورا کمون روزی ۱۰ هزار تومن یا  ماهی‌ ۳۰۰،۰۰۰ تومن است. دیگه نه میتونیم گوشت بخریم نه برنج نه لباس چون حقوق بنده  دقیقا  ۳۰۰ تومن  در ماه هست. هم پدرم خونش در جنگ برای امام عزیز ریخته شد هم خودم حاضرم جانم را در راه اسلام و ولایت فقیه نثار کنم ولی‌ حاضر نیستم جلوی خانواده‌ام شرمنده بشوم. "

و

"سلام، یارانه‌ها که یاری نمیکنند، بنزین و گاز قیمتش سر به آسمان گذاشته، خارجیها هم که تحریممون کردند، با دنیا در افتادیم بخاطر نیروی هسته‌ای، نون هم که چند برابر شده، مردممون هم که هر روز دارند بخاطر  بنزین قلابی سرطان شش  میگیرند ، دنیا هم  با ما در افتاده ، هر وقت هم که حرف می‌زنیم میگویند این همه بدبختیها در راه و برای اسلام است. اسلامی هم که رشد میکنه هر روز، سنّی است نه مال ما شیعه ها.‌ای امام کجایی که روز قضاوت  نزدیک است. خودت رحم کن بر ما. "

و

"سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای  سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت  به غزه. یادت نره که همین  ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید."

خوب نظرات را خواندید،فارغ از این که نظر شما چیست و آیا طرح هدفمندی درست اجرا می شود یا نه توجه شمارا به ذکر چند نکته در باره نویسندگان این نظرات جلب می کنیم  (البته حق دفاع برای ایشان محفوظ است):

آن آقایی که از نظرشان بر می آید معلم باشند آدرس اینترنتی زیر را دارند که توجه کنید از کجا وصل شده اند:

(متاسفانه این عکس پس از مدتی از سرور آپلود عکس پاک شده بود!)

بله از ایالات متحده بعد گفتیم خوب شاید از فیلتر شکن استفاده کردند درباره سرور این سایت تحقیق کردیم دیدیم یک آی اس پی در سانفراسسیکو می باشد که می توانید سایت آن را ببینید که اصلا ربطی به فیلتر شکن ندارد.

برادریا خواهر عزیزی که خود را بسیجی معرفی کرده بود نیز از سوئد بود.یا باید بگوییم برادر بسیجی شما هم فیلتر شکن! ویا....

 

و اصولا سوال اینجاست برای دیدن وبلاگ ما که اصولا فیلتر نیست چرا فیلتر شکن؟!برای اینکه یک موقع ردیابی نشوند؟!خوب پس چرا اسمشان را می نویسند؟!

نتیجه اخلاقی:هدفمندی یارانه ها طرحی جهانیست که ممکن است به خیلی ها در دنیا فشار آورد!

/ 2 نظر / 11 بازدید
محمد باقري

سلام چطوري خوبي؟ دمت گرم وب باحالي داري خوشم اومد منم يه وب دارم خوشحال ميشم سر بزني wWw.RapBaz.TK تبادل لينک هم ميکنم اگه دوست داشتي منو با اسم "رپ باز موزيک" لينک کن و خبرم کن که لينکت کنم اينم يه سر بزني بد نيست: www.iranpmc.com مرسي موفق باشي...تا ديدار مجدد باي

معين

سلام دوست عزيز من شما را لينك كردم و خوشحا ميشم من را با عنوان نداي سربلندي لينك كنيد . خامنه اي زنده باد احمدي پاينده باد